Hakkımda

Mayıs 02, 2020
Merhaba adım Hatice DİNÇER. 01.071967 Çankırı'da dünyaya geldim. Çocukluğum ve eğitim hayatım İstanbul'da geçti. Kadıköy Kız Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimim Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümüdür. 08.08.1992 yılında evlendim. Eşimin mesleğinin askerlik olması nedeniyle İstanbul da başladığım iş hayatıma ülkemin farklı illerinde 18-24 ay oyun grupları, 3 yaş, 3-4 yaş, 4-5 yaş ve 5-6 yaş grupları ile anaokullarında öğretmenlik ve müdürlük yaparak devam ettim.

Evlenip gittiğim İstanbul'a 2007 senesinde görev yeri olarak geri döndük ve 2 sene bir anaokulunda öğretmenlik yaptım. 2009 yılında Rehabilitasyon ve Rehberlik Merkezinde mesleğiimi 2015 yılına kadar devam ettirdim. Mesleğimle ilgili kurslara, seminerlere katılarak daha fazla bilgi ve tecrübeye sahip olmaya çalıştım.

Blog yazmaya emekli olup çevremde bilgim doğrultusunda yardım ettiğim insanların bana yaptıkları öneri, daha fazla kişiye ulaşmamı tavsiye etmeleri ile oldu. Bu konuda çok fazla istek gelince neden olmasın diyerek blog yazmaya başladım.

Sanatçıların dediği gibi bir kere sahne tozu yutmayı gör, o hesap ruhuma işlemiş olan bu sevgiyi emekli olmakla rafa kaldıramadım. O zaman neden daha mutlu, sağlıklı, başarılı bireyler yetiştirme de ve yardım taleplerine cevap olmaya çalışmayayım diye düşünmek beni bu alanda içerik üretmeye itti.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.