Gizlilik Politikası

Nisan 29, 2020
www.dijitalks.blogspot.com  ziyaretçilerin yararlanacağı, blog hakkında her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz bir websitedir.

www.dijitalks.blogspot.com da aşağıda belirtilen kriter dışına çıkmadan kendi blogunuzu paylaşabilirsiniz.Kriter dışına çıkan yorum, küfür ve hakaret içeren yorumlar kaldırılacaktır.

*Blog tanıtımı yaparken, sadece blogunuzun bir tane linkini paylaşabilir ve bu paylaştığınız sayfanın anasayfa olması gerekmektedir.

**Cinsel içerik, yasal olmayan bahis ve türev konular hakkında içerik bulunduran siteler paylaşılamaz.

www.dijitalks.blogspot.com  kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacaktır.

www.dijitalks.blogspot.com , internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
www.dijitalks.blogspot.com  internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, www.dijitalks.blogspot.com  gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.